Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Aktivity a okolí apartmánu

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš, která poskytuje celou řadu sportovních aktivit, atraktivních výletů, relaxace i aktivního vyžití po celý rok. Díky své poloze a nadmořské výšce (800-1600 m n.m) je ideálním místem nejen pro zimní sporty. Jako moderní horské středisko nabízí Pec pod Sněžkou samozřejmě veškeré služby (restaurace, obchody, bazény, půjčovny vybavení, servisy, atd.).

Zima v Peci pod Sněžkou

Areál Ski Pec: čtyřsedačková lanovka a 9 vleků, sjezdové tratě různých obtížností o celkové délce cca 10,5km. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením. Areál nabízí také FunPark pro vyznavače snowboardingu nebo pravidelně upravovanou běžkařskou stezku.

Léto v Peci pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je i v létě atraktivní lokalitou. Pro milovníky turistiky nabízí Pec pod Sněžkou velké množství turistických a naučných stezek (Vlčí jáma, Aichelburg, Zelený potok, Okolo Pece), přes den je v provozu jedna kabinová a tři sedačkové lanovky. V okolí se nachází velké množství cyklostezek a půjčoven horských kol. Pravidelné trasy jezdí také v Peci pod Sněžkou cyklobusy. Jiná sportovní vyžití nabízí např. tenisové kurty, fitness, relaxparky, bobové dráhy, lanová centra a další.

Okolí Pece pod Sněžkou

Nejen nádherná příroda Vás osloví v 42km vzdáleném skalním městě v Adršpachu. Dětem i dospělých se bude líbit 35km vzdálená Zoo Dvůr Králové, která nabízí také unikátní noční safari. V blízkosti se také nachází barokní zámek Kuks se sochami M. B. Brauna a někdejším lázeňským areálem. Nadšení golfisté jistě ocení Golf Club Mladé Buky, který se pyšní nejkrásnějším výhledem v zemi. Adrenalinové nadšence zase zaujmou vyhlídkové lety nad celou oblastí Krkonoš, startuje se z Letiště Vrchlabí.